line Roller na Facebooku

Roller

Existuje mnoho podob, které takový roller může mít. Ať už chcete roller, který bude držet skipas, nebo třeba čipovou kartu pro vědecké pracovníky, určitě si u nás vyberete. Každý náš roller je vyroben z kvalitních materiálů - pro naše výrobky používáme prvotřídní plasty a pružiny, které vydrží i dlouhodobé používání. Můžete si tak být jistý, že roller od nás Vám vydrží mnohem déle, než roller od nesolidní konkurence.

Roller

Roller bez nálepky

Kancelářský roller má využití u přístupových systémů čipových, magnetických nebo s čárovými kódy. Slouží majiteli přístupové karty k tomu, aby mohl současně kartu viditelně nosit a zároveň pohodlně dosáhl ke čtecímu zařízení, nebo aby kartu nemusel hledat po kapsách při každém vstupu. Takovýto roller je vhodný také pro číšníky nebo pokladní, kteří se prihlašují registrační kartou ke kase.

Kancelářský roller dodávame v několika provedeních. Roller může mít kovové pouzdro s ocelovým lankem nebo šňůrkou a takový roller vypadá vskutku reprezentativně. Další varianty rolleru mohou být třeba roller plastový s klipsnou, který se může variabilně umístit za opasek nebo kapsu. Taktéž se dá zavěsit za šňůrku na krk. Tento kancelářský roller má kovový průvlak a jeho životnost je nejdelší ze všech ostatních modelů.

Dětský roller

Malý roller vetšinou s dětskými motivy, kde není kladen důraz na velmi dlouhou životnost nebo denní používání rolleru.

Barevný roller

Roller jsme schopni dodat v jakékoli pathone barvě, zde je však požadavek na minimální odběr 3000 ks rolleru od požadované barvy. V případě nižšího odběru, Roller na objednávkunebo požadavku na zkrácený termín dodání rolleru mužeme nabídnout skladové zásoby. V takovém případě samozřejmě záleží na tom, jaký typ rolleru je na skladě k dispozici. Finální cenu pro roller vám ochotně zkalkulujeme, má na ní zásadní vliv požadavek na termín dodání.

Reklamní roller

Roller je naprosto ideálním předmětem k potisknutí firemním logem, webovou adresou, telefonním číslem nebo propagačním inzerátem. Jsou dvě různé metody pro umístění loga na roller: buď vytisknutím pomocí hedvábné síťky nebo laserovým řezem. Poté co bylo logo vtisknuto nebo vyříznuto, na reklamní roller je nanesena ochranná vrstva která ochrání vaše logo před oškrábáním, roller tak zároveň vypadá líp a lahodí oku.

Jedinečné reklamní rollery udělají logo či jméno vaší firmy ohromně působivé! Roller je vhodný pro podniky, školy, úřady, maloobchody, výstavy, reklamní dárky, výjimečné událost, setkání a spoustu dalších příležitostí.

Retractabile Kihuzhato Kartyatartok Yoyos Retractiles Roller Clip Zawieszki Jojo Retraktor