REKLAMNÍ SKLÁDACÍ LEHÁTKA NA ZAKÁZKU

Reklamní skládací lehátka na zakázku

Reklamní skládací lehátka s potiskem na zakázku můžete najít především v horských či přímořských střediscích. Reklamní skládací lehátka s potiskem loga či značky si nechávají na zakázku vyrobit též kavárny, restaurace, hotely či jiná zařízení, kde se skládací lehátka používají k relaxaci. Nechat si vyrobit reklamní skládací lehátka na zakázku je dlouhodobá a efektivní investice do reklamy. Vyrobíme pro Vás reklamní skládací lehátka na zakázku v jakékoliv barvě a s potiskem. Skládací lehátka mohou být například ve firemní barvě. Níže Vám představíme jaké možnosti jsou při výrobě předmětu reklamní skládací lehátka na zakázku.

Reklamní skládací lehátka dřevěná na zakázku

Dřevěná reklamní skládací lehátka na zakázku jsou velice pohodlné a najdou uplatnění v horských či přímořských střediscích, kavárnách či hotelech u bazénu. Dřevěná skládací lehátka mohou být na zakázku v jakékoliv barvě a s potiskem. Tyto dřevěná skládací lehátka působí luxusním dojmem.

reklamní skládací lehátka na zakázku dřevěnáMateriál: polyester, síťovina, netkaná textilie, bavlna, plátno
Konstrukce: dřevo
Rozměry: 105 x 55 x 85cm (velikost na zakázku)
Nosnost: 125kg
Min. objednávka: 20ks
Barva: na zakázku
Potisk: na zakázku
Cena: již od 890,-/ks* ZASLAT POPTÁVKU 

Plážová reklamní skládací lehátka na zakázku

Reklamní plážová skládací lehátka na zakázku můžete umístit do plážového baru, k hotelovému bazénu. Reklamní plážová skládací lehátka na zakázku jsou omyvatelné a mají vysokou životnost a odolnost a zároveň jsou pohodlné. Na tyto plážová reklamní lehátka lze na zakázku opatřit potisk.

reklamní plážová lehtáka výrobce

Materiál: polyester, síťovina, netkaná textilie, bavlna, plátno
Konstrukce: hliník, lakovaný kov (práškování)
Rozměry: 105 x 58 x 87cm (rozměr na zakázku)
Nosnost: 125kg
Min. objednávka: 20ks
Příslušenství: polštářek, síťový držák
Barva: na zakázku
Potisk: na zakázku
Cena: již od 890,-/ks* ZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní skládací látková lehátka pro dva na zakázku

Skládací látková lehátka mohou být na zakázku též vyrobena pro dva. Tato látková skládací lehátka jsou opravdu perfektní způsob jak efektivně a vkusně propagovat svojí značku. Reklamní skládací látková lehátka můžete umístit ke kavárně, k hotelovému baru. Tato skládací látková lehátka pro dva se budou skvěle vyjímat na každém místě. Na zakázku mohou být tyto reklamní skládací lehátka opatřena potiskem.

reklamní skládací látková židle pro dva na zakázku

Materiál: polyester, síťovina, netkaná textilie, bavlna, plátno
Konstrukce: hliník, lakovaný kov (práškování), dřevo
Rozměry: 97 x 120 x 90.5cm (rozměr na zakázku)
Nosnost: 220kg
Min. objednávka: 20ks
Příslušenství: polštářek, síťový držák
Barva: na zakázku
Potisk: na zakázku
Cena: již od 1190,-/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní skládací plážová sedátka na zakázku

Tato reklamní skládací plážová sedátka na zakázku jsou velice praktická a oblíbená. Reklamní skládací plážová sedátka jsou na zakázku vyráběna v několika variantách a mohou být vyrobena v jakékoliv barvě a také opatřena potiskem loga či značky.

reklamní skládací plážové sedátko na zakázku

Materiál: polyester, síťovina, netkaná textilie, bavlna, plátno
Konstrukce: hliník, lakovaný kov (práškování), dřevo, plast
Rozměry: 68  x 38 x 59cm (rozměr na zakázku)
Nosnost: 220kg
Min. objednávka: 20ks
Barva: na zakázku
Potisk: na zakázku
Cena: již od 590,-/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

* Veškeré ceny pro reklamní skládací lehátka na zakázku jsou uvedeny bez DPH a jsou pouze orientační. Při cenové nabídce vždy záleží na provedení, materiálech a počtu kusů. Neváhejte nás proto kontaktovat s konkrétní cenou poptávkou a my ji pro Vás rádi zpracujeme.

Reklamní skládací lehátka na zakázku materiály

Pro výrobu předmětu reklamní skládací lehátka se většinou používají následující materiály. Pro výrobu konstrukce se nejčastěji využívá dřevo, hliník, lakovaný kov či tvrzený plast. Pro sedací část lehátka se poměrně často využívají materiály polyester, síťovina, netkaná textilie, plátno nebo na zakázku i bavlna. Pokud si chcete nechat na zakázku vyrobit reklamní skládací lehátka, je to jistě dobrá volba jak zvýšit povědomí o Vaší značce. Ovšem před zadáním zakázky je nutné se zamyslet, kam chcete svá reklamní skládací lehátka umístit. Například pro plážová reklamní lehátka jsou doporučovány materiály plast, hliník či lakovaný plast, a to především z důvodu životnosti, jelikož dřevěná lehátka se příliš nesnesou se slanou vodou. To samé platí i pro materiály pro sedací část, kdy pokud reklamní lehátka přicházejí do styku se slanou vodou, sluncem je lepší volit polyester, síťovinu. Samozřejmě reklamní lehátka vyrobíme na zakázku dle Vašeho přání. Zcela plníme zadání zákazníka.

Chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní skládací lehátka na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, velikost reklamního lehátka, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service