REKLAMNÍ TEPLOMĚRY NA ZAKÁZKU

Venkovní reklamní teploměry na zakázku

Venkovní teploměry s potiskemNaším dalším produktem jsou reklamní teploměry na zakázku. Teploměry na zakázku jsou originální reklamní předmět, který nabízí poměrně velkou plochu na potisk, široké designové možnosti, mohou být vyrobeny z různých materiálů a jsou lehké. Teploměry na zakázku jsou užitečný reklamní předmět, kterým můžete propagovat svou firmu, protože Vaše logo bude vidět a Vy tak zvýšíte povědomí o značce. Reklamní teploměry na zakázku jsou pro venkovní i vnitřní použití.

Reklamní teploměry na zakázku nabídka

Níže Vám představíme jak mohou vypadat reklamní teploměry na zakázku a možná inspirujeme i Vás k realizaci zakázky a budete propagovat svou firmu pomocí předmětu reklamní teploměry na zakázku.

Reklamní venkovní teploměry na zakázku

Levné reklamní teploměry na zakázkuTyto malé reklamní venkovní teploměry na zakázku jsou lehké, cenově nenáročné a stejně jako ostatní teploměry nabízí prostor pro propagací značky. Reklamní teploměry na zakázku s přísavkami se snadno umístí na okno

Materiál: plast
Rozměry: 3.8 cm x 16.5 cm
Potisk: sítotisk
Hmotnost: 40g
Min. objednávka: 100 ks
Cena:  43.90,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Plastové reklamní teploměry na zakázku

Plastové teploměry s potiskem Plastové reklamní teploměry na zakázku jsou dobrou volbou, protože nabízejí řadu variant zpracování, snadno se na ně tiskne a jsou lehké. Plastové reklamní teploměry na zakázku jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití a budou proto skvěle propagovat Vaší firmu a značku.  

Materiál: plast
Rozměry: 9 cm x 29 cm
Potisk: plnobarevný digitální potisk
Hmotnost: 117g
Min. objednávka: 100 ks
Cena:  91,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Hliníkové reklamní teploměry na zakázku

Hliníkové teploměry s potiskemPropagujte svou firmu celý rok bez ohledu na počasí a věnujte svým zákazníkům hliníkové reklamní teploměry, které pro Vás na zakázku vyrobíme. Hliníkové reklamní teploměry s potiskem na zakázku.

Materiál: hliník
Rozměry: 8 cm x 29 cm
Potisk: sítotisk
Hmotnost: 125g
Min. objednávka: 100 ks
Cena:  159,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Reklamní dřevěné teploměry na zakázku

Dřevěné teploměry s potiskemDřevěné reklamní teploměry vypadají skvěle a lze je na zakázku opatřit potiskem pomocí sítotisku či laserového gravírování. Díky tomu získáte originální reklamní předmět, kterým budete propagovat svou firmu a značku. 

Materiál: dub, javor
Rozměry: 9 cm x 29 cm x 0.9cm
Potisk: sítotisk, laserové gravírování
Hmotnost: 180g
Min. objednávka: 100 ks
Cena:  229,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

Kovové reklamní teploměry na zakázku

plechové reklamní teploměry na zakázkuKovové teploměry na zakázku jsou originální reklamní předmět, kterým můžete obdarovat své zákazníky a obchodní partnery. Kovové reklamní teploměry na zakázku s Vaším logem, značkou nebo obrázkem dle Vašeho zadání k propagaci značky.

Materiál: kov (plech)
Rozměry: 12.5 cm x 43 cm
Potisk: plnobarevný potisk
Hmotnost: 230g
Min. objednávka: 100 ks
Cena:  299,- Kč/ks*
ZASLAT POPTÁVKU 

* uvedené ceny: neobsahují DPH 21%, neobsahují přípravu výroby, obsahují potisk jednou barvou, jsou platné při odběru 1000 ks

Reklamní teploměry na zakázku materiály

Pro výrobu předmětu reklamní teploměry na zakázku se používají nejčastěji materiály jako plast, dřevo nebo kov. Plastové reklamní teploměry na zakázku jsou realizovány nejčastěji a to především proto, že jsou lehké, snadno se na ně tiskne, nabízí široké možnosti tvarů a nejsou tak cenově náročné. Dřevěné a kovové reklamní teploměry na zakázku vypadají luxusně, jsou cenově náročnější. Reklamní teploměry na zakázku mohou mít různé typy uchycení – šroubky, přísavky, nastavitelné držáčky, oboustranná lepenka a lze je umístit na rovné povrchy. Reklamní teploměry mohou být na zakázku v jednotkách Celsia, Fahrenheit nebo kombinace obou jednotek. Tekutina ve stupnici může být například červené, modré nebo zelené barvy.

Reklamní teploměry na zakázku potisk

Reklamní teploměry lze na zakázku opatřit potiskem – například logem, značkou, sloganem a hned získáte originální reklamní předmět pro propagaci firmy. Pro potisk předmětu reklamní teploměry na zakázku se využívá digitální plnobarevný potisk, sítotisk nebo laserové gravírování pro dřevěné reklamní teploměry. Potisk na reklamní teploměry na zakázku je odolný proti UV záření a proto budou mít reklamní teploměry stálé barvy po dlouhou dobu.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí předmětu reklamní teploměry na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service