Nafukovací reklama na zakázku

NAFUKOVACÍ REKLAMA NA ZAKÁZKU

Nafukovací reklama na zakázku od nás

Vítejte na stránkách, kde do dozvíte více o předmětech nafukovací reklama, nafukovací reklamní předměty, reklamní nafukovadla, nafukovací makety, nafukovací hračky a další.

Nafukovací reklama na zakázku může představovat celou řadu výrobků od malých nafukovacích hraček, kruhů a matrací přes nafukovací makety produktů až po obrovské nafukovací reklamní poutače, skluzavky nebo balóny. Nafukovací reklama nabízí velmi široké možnosti k propagací firmy, značky na ulici, v obchodech, obchodních centrech, výstavách a veletrzích, propagačních akcích, kulturní a společenských akcích. Nafukovací reklama na zakázku může také sloužit jako reklamní dárek pro Vaše zákazníky nebo obchodní partnery.

Nafukovací reklama na zakázku nabídka

Vyrobíme pro Vás nafukovací reklamu na zakázku. Záleží jen na Vašem zadání. Níže si můžete zvolit jakým směrem se chcete propagovat a tedy jakou nafukovací reklamu na zakázku zvolíte.

Klikněte pro více informací

nafukovací hračky na zakázku

MALÁ NAFUKOVACÍ REKLAMA

nafukovací reklama od výrobce

VELKÁ NAFUKOVACÍ REKLAMA

Malá nafukovací reklama: nafukovací hračky, zmenšeniny nebo zvětšeniny produktů, nafukovací čluny, lehátka, kruhy, míče, křesla a mnoho dalšího

Velká nafukovací reklama: nafukovací hrady a skluzavky, nafukovací obří zvětšeniny produtků, sky dancers panáky, nafukovací brány a oblouky, nafukovací balóny, válce, čtverce, nafukovací stany.

Nafukovací reklama na zakázku nejlepší 3D propagace

Naše firma nabízí nafukovací předměty na zakázku pro účely reklamy, proto Vám vyrobíme nejrůznější tvary, velikosti na zakázku. Nafukovací reklama může být samozřejmě opatřena na zakázku potiskem dle Vašeho přání. Nafukovací reklama je perfektním prostředkem jak propagovat svou značku či logo na výstavách, veletrzích, festivalech nebo kdekoliv, kde je vysoká koncentrace lidí. Nafukovací reklama patří do kategorie 3D reklamy, která má velice široký záběr a téměř neomezené využití. Pokud chce jít Vaše firma s dobou a mít moderní a zajímavé 3D promo, pak nafukovací reklama je ta pravá volba!

Na naších stránkách naleznete odkazy na katalogy, kde si můžete prohlédnout další nafukovací reklamní produkty, které jsou v naší nabídce a můžete si je u nás nechat na zakázku vyrobit. Možná inspirujeme i Vás a další promo akce může být mnohem účinnější díky nafukovací reklamě na zakázku od nás.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní nafukovací reklamu na zakázku a propagovat svou firmu nebo značku efektivně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

2 komentáře u „Nafukovací reklama na zakázku

 1. Dobrý den,

  chtěl jsem se zeptat zda Vaše firma je schopna vyrobit balon s reklamou časopisu Svět koní . Jednalo by se o balon průměru 100 cm na kterém by byl nápis Svět koní viz. příloha. Potřebuji vědět kolik by stál 1 kus balonu s potiskem a zda jste schopni ho vyrobit do 18.3.2014.

  S pozdraven

  Luděk Šofr

  jednatel

  • Dobry den,
   bohuzel do terminu 18/3 se zakazkova vyroba tohoto balonu neda stihnout.

   Team Gifts Service

Komentáře nejsou povoleny.