Nafukovací reklamní předměty na zakázku

NAFUKOVACÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NA ZAKÁZKU

Nafukovací reklamní předmět na zakázku od nás!

Nafukovací reklamní předměty jsou vhodné jako dárky pro Vaše zákazníky nebo obchodní partnery.  Vše záleží na Vás. Stačí si vybrat, jak má Vaše nafukovací reklama vypadat. Pro reklamní nafukovací předměty na zakázku se nekladou téměř žádné hranice. Na zakázku Vám vyrobíme nafukovací reklamní předměty různých tvarů, velikostí, barev. Nafukovací produkty jsou vhodné jako reklamní dárky především proto, že jsou oblíbené mezi dětmi. Vyrobíme pro Vás nafukovací reklamní předměty jako nafukovací matrace, kruhy, dětské rukávky, míče, křesla, polštáře, bazénky, čluny, nafukovací postavičky a hračky, zvětšeniny nebo zmenšeniny Vašich produktů, potravin…prostě čehokoliv si vzpomenete.

Nafukovací reklamní předměty nabídka

Níže Vám představíme nabídku nafukovacích reklamních předmětů. Pokud si z nabídky nevyberete, neváhejte nás kontaktovat s konkrétní poptávkou. Vyrobíme pro Vás nafukovací reklamní předměty dle Vašeho zadání.

Klikněte pro více informací

reklamní nafukovací předměty do vody

NA PLÁŽ, DO VODY

nafukovací reklamní hračky

HRAČKY

nafukovací makety výrobků na zakázku

MAKETY

Nafukovací reklamní předměty na zakázku materiály a potisk

Pro výrobu nafukovacích reklamních předmětů na zakázku se využívá PVC, které splňuje normy EN71 nebo ASTM a neobsahuje škodlivé flatáty. Proto jsou veškeré nafukovací reklamní předměty vhodné pro děti i dospělé. Na zakázku Vám necháme nafukovací reklamní předměty opatřit potiskem – například Vaší značkou, sloganem, logem nebo může mít celkový design produktu, který chcete propagovat. Nafukovací reklamní předměty mohou být ve všech barvách dle Pantone® vzorníku. Pro potisk nafukovacích reklamní předmětů se využívá především tamponový tisk, sítotisk nebo rytí přímo do materiálu. Nafukovací reklamní předměty na zakázku se opatřují potiskem v plných barvách při vysokém rozlišení, jsou velice odolné a trvalé.

Reklamní nafukovací předměty na zakázku katalogy

Níže naleznete odkazy na katalogy s reklamními nafukovacími předměty, které pro Vás na zakázku můžeme nechat vyrobit. Možná inspirujeme i Vás a dalším reklamním předmětem budou právě ty nafukovací.

KATALOG č.1
– matrace, hračky, polštáře, kruhy, křesla, čluny, makety produktů
KATALOG č.2
– křesla, kruhy, matrace, hračky, makety, bazénky, chladiče
KATALOG č.3
– polštáře, míče, křesla, čluny,matrace

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní nafukovací reklamní předměty na zakázku a propagovat svou firmu nebo značku efektivně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service