Nafukovací reklamní hračky na zakázku

NAFUKOVACÍ REKLAMNÍ HRAČKY NA ZAKÁZKU

Nafukovací reklamní hračky na zakázku s logem Vaší firmy

Nabízíme také výrobu rozmanitých malých nafukovacích hraček na zakázku, pomocí kterých můžete propagovat svou značku, logo, služby nebo produkt. Reklamní nafukovací hračky mohou být na zakázku v jakémkoliv tvaru a mohou představovat hudební nástroje, dopravní prostředky, pohádkové postavičky, zvířátka, oblíbená kladiva a palice, nafukovací sportovní náčiní, nafukovací party křesla, nafukovací klouzadla a mnoho dalšího. Záleží na Vaší reklamní kampani. Na zakázku pro Vás vyrobíme nafukovací reklamní hračky dle Vašeho zadání. Opatřete nafukovací hračky Vaším logem, sloganem, názvem propagační akce a ihned máte reklamní předmět, díky němuž můžete zvýšit povědomí a o značce či produktu. Nafukovací reklamní hračky pro Vás můžete vyrobit ve všech barvách dle Pantone® vzorníku a také potisk může být v jakékoliv barvě. Tvary, velikosti..vše záleží na Vašem zadání.

Nafukovací reklamní hračky na zakázku nabídka

hudební nástroje, dopravní prostředky, pohádkové postavičky, zvířátka, oblíbená kladiva a palice, nafukovací sportovní náčiní, nafukovací party křesla, nafukovací klouzadla a mnoho dalšího.

nafukovací hračky s potiskem

nafukovací reklamní postavičky na zakázku

nafukovací hračky zakázková výroba 

 

 

reklamní nafukovací hračky s logemnafukovací hračky s brandingemnafukovací dětské produkty na zakázku


Nafukovací reklamní hračky na zakázku informace k produktu

Děti milují nafukovací reklamní hračky. Nechte si proto na zakázku vyrobit Vaše vlastní reklamní nafukovací hračky s logem firmy nebo ve firemních barvách.

Materiál: PVC (dle normy EN71, ASTM, bez flatátů)
Barvy: na zakázku dle Pantone®
Potisk: na zakázku, sítotisk, tampónový tisk, rytí, barvy dle Pantone® vzorníku
Rozměry: na zakázku
Tvary: na zakázku
Dodací lhůta: 19 dní od schválení grafických podkladů pro výrobu a zaplacení zálohy 50% z celkové ceny objednávky

[aio_button align=“center“ animation=“pulse“ color=“red“ size=“small“ icon=“none“ text=“ZASLAT POPTÁVKU“ relationship=“dofollow“ url=“mailto:info@predmetyreklamni.eu“]