REKLAMNÍ KÁVA NA ZAKÁZKU

Káva na zakázku jako perfektní reklamní dárek

Ve spolupráci s jednou z našich českých nejstarších rodinných pražíren s tradicí více než 20 let jsme připravili nabídku reklamních káv.

Nabídka reklamní kávy na zakázku

reklamní káva z pražírny

K dispozici je celé portfolio této pražírny, které naleznete na odkazu níže. Je možné volit zakázkové gramáže, originální obaly, kávu zrnkovou i mletou.

.

Reklamní káva na zakázku je módní reklamní dárek

Pražírna sama nevznikla díky módní kávové vlně, ale čerpá z více než 20-ti leté zkušenosti. Naopak díky moderní kávové kultuře se reklamní káva jeví jako ideální dárek zejména do b2b sektoru a je tradičním otevíračem zavřených dveří. Reklamní káva na zakázku je i tradiční dárek. Spolu s bonboniérou a lahví rumu je káva dárkem jehož tradice sahá opravdu daleko.

V současné době můžete zaznamenat nárůst používání automatických kávovarů na zrnkovou kávu, které najdete v každé kanceláři. Tento trend je zřejmý také v domácnostech. Proto je reklamní káva dárek, který udělá radost a neskončí v koši nebo v prachu šuplíku tak jako mnoho jiných reklamních předmětů. Celkově lze také zaznamenat popularitu a nárůst kávové kultury a všeho co se točí kolem konzumace kávy.

Kvalitní a čerstvá reklamní káva na zakázku

čerstvá pražená káva jako reklamní dárek
Námi dodávaná reklamní káva je vždy pražena a balena bezprostředně před expedicí a její čerstvost je tím garantována. Kvalitní a čerstvá pražená zrnková či mletá káva na zakázku zajisté potěší každého klienta a zákazníka.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí reklamní kávy na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service