REKLAMNÍ KÁVA S POTISKEM

Reklamní balená káva s potiskem

V naší nabídce reklamní kávy s potiskem a nachází nepřeberné množství druhů z různých koutů světa a nejznámějších pěstitelských oblastí jako Ekvádor, Costa Rica, Cuba, Dominikánská republika, Keňa, Indie, Indonésie, Peru, Brazílie a další a další.

reklamní káva s firemním logem

Podle oblíbené chuti kávy můžete vybírat ze 100% Arabik, 100% Robust či Espresso směsí. U Espersso směsí se mění poměr robusty a arabiky a tudíž i chuť kávy a záleží jen na Vašich preferencích. Nabízíme též kávu bez kofeinu.

Reklamní káva balení s potiskem

Vaše reklamní káva a její balení s potiskem může vypadat například jako na obrázku níže. Reklamní kávu lze zatavit do sáčků s polopropustnou membránou nebo bez membrány. Sáčky s reklamní kávou opatříme potiskem v podobě etikety dle Vašeho zadání.

balení reklamní kávy s potiskem
U standardních velikostí balení a současně při větším odběru obdržíte zakázkový obal obdržíte jako bonus.

Balení kávy poskytujeme již od 50g, které ovšem nepatří mezi standardní velikosti.

Cena reklamní kávy s potiskem

Nespornou výhodou naší nabídky reklamní kávy je poměr kvality a ceny. V pražských kavárnách a pražírnách, kterou se vezou na módní kávové vlně je cena za srovnatelnou nebo stejnou kvalitu a druh kávy téměř dvojnásobná. 100% robusty od 120,- Kč/kg, velmi líbivé 100% arabiky se pak pohybují kolem 380,-Kč/kg. I v té nejnižší cenové kategorii je dbáno na dodržení kvality. S podřadnými kvalitami kávy neobchodujeme. Za námi dodávanou kávu nezaplatíte vůbec nic navíc bude Vás stát stejně jako kdybyste ji nakoupili přímo u dodavatele..

Kompletní orientační maloobchodní ceník za 1kg zrnkové pražené kávy naleznete ZDE.
Máte-li zájem o cenovou nabídku, rádi ji pro Vás individuálně připravíme. Pro rychlejší a přesnější zpracování nabídky nám prosím zašlete informace jako počet ks, velikost balení, typ balení a pokud máte náhled etikety a dobu dodání.

Vzorky reklamní kávy s potiskem

Domluvte si schůzku s našim obchodním zástupcem, který Vám rád zašle nebo představí vzorek reklamní kávy, abyste mohli posoudit chuť, čerstvost a kvalitu. Telefonický nebo emailový kontakt naleznete na našich stránkách.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí reklamní kávy s vlastním potiskem? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service