Vlajky


Vítámě na Vás na stránce, kde Vás vítají vlající vlajky, prapory a bannery, které jsou skvělou volbou ať už hledáte jakékoliv promo. Vlajky mohou být státní, městské, firemní, klubové atd. a je jen na Vás k čemu budou sloužit ty Vaše.

Naše firma je dovozcem a zároveň výhradním zastupitelem výrobce vlajky v České republice. Toto postavení nám umožňuje nabídnout Vám vynikající cenu, která ovšem není na úkor kvality. Zakázková výroba vlajky uspokojí široký okruh zájemců, ať už jsou to města, obce, velké i malé firmy, sportovní kluby, spolky příznivců a přátel čehokoliv a kohokoliv. Jen zakázková výroba vlajek umožní tvorbu vlajky s jakýmkoli motivem a přesně podle Vašich představ.

Vlajky

Vlajky jako reklamní předmět

Jakákoliv firma, sportovní klub či spolek má být vidět. K tomu bezpochyby nejlépe poslouží vlajky. Ty jsou totiž kromě barevnosti poutavé i tím, že vlají. A tento pohyb, ať již jsou vlajky zavěšené kdekoliv, na sebe magicky přitahuje zraky kolemjdoucích. Ti tak automaticky zaregistrují k čemu se dané vlajky vztahuje a s čím souvisí.

Vlajky jsou nezbytnou doplňkovou formou reklamy a prezentace vašeho podniku. Firemní logo, automaticky zaregistrované při pohledu na vlajku, podvědomým rezonováním v myslích zákazníků, utužuje vaše postavení na trhu. Vlajky se dají mnohostranně použít i na výstavách a veletrzích, firemních prezentacích a dalších akcích.

Vlajky měst a obcí

Obce a města vlajkami symbolizují regionální příslušnost. Pestrobarevné vlajky oživí tvář každého města a obce při různých slavnostních a svátečních příležitostech - oslavy výročí založení, výročí narození či úmrtí slavného rodáka, různých sportovních akcích, hodech, trzích...

Kluby a spolky zase vlajky vnímají jako stěžejní bod své existence. Vlajky zdůrazňují příslušnost a vzbuzují hrdost na svůj klub/spolek/organizaci. Například fandovské vlajky slouží fanouškům k povzbuzování oblíbených týmů. Nezáleží na tom, zda se jedná o „nároďák“ nebo o mužstvo z malé vesnice.

Vlajky na zakázku

Zakázková výroba umožňuje vyrobit vlajky, jaké si vymyslíte. Rozměr, motiv i barevné provedení vlajky si určíte sami. Výchozí materiál je bílý, proto si můžete určit i základní barvu vlajky. Orientaci vlajky naležato nebo nastojato si také zvolíte sami, stejně jako způsob jejího upevňování. U stožárových vlajek doporučujeme výrobu 2-3 kusů vlajek na jeden stožár kvůli možnosti údržby a výměny vlajky.

Vlajky ve velkém

Stolní (reklamní) vlajky se stávají běžnou součástí kancelářských a reprezentativních prostor. Jsou cenově výhodné a díky prostorové nenáročnosti (malým rozměrům) a minimální hmotnosti umožňují prezentaci na nejrůznějších místech, eventuelně se dají využít jako prezentační suvenýr. Reklamní (firemní, klubové) vlajky nabízíme ve vertikálním nebo horizontálním provedení, v rozměru na přání zákazníka.

Reklamní vlajky v řetězci za sebou zajistíme v různých délkách (nejčastěji 10 m a 40 ks reklamních vlajek) s různým počtem přišitých vlajek. Tvar vlajky vychází z přání zákazníka. V závislosti na umístění a délce vlajkového provazce je použito všité nosné lano. To je nezbytné při napnutí vlajkového řetězce na velkou vzdálenost. K výrobě všech vlajek a vlaječek je potřeba grafický návrh v křivkách (vektorová grafika) v programu CorelDRAW.

Cena zakázkově vyráběných vlajek se odvíjí od počtu kusů, rozměrů vlajek, počtu a ploše barev, proto nelze vytvořit jednoduchý a přehledný ceník. V případě zájmu nás proto kontaktujte na našem emailu nebo telefonním čísle, které najdete zde. Zhotovíme pro Vás nezávazně cenovou kalkulaci přesně podle požadavků.