Výroba vlajek


Výroba vlajek může probíhat několika způsoby - strojovým sešitím, sítotiskem, digitálním potiskem a výšivkou. V některých případech můžeme na přání zákazníka při výrobě potisknout malý kousek látky, aby se tak vytvořil malý obrázek. Tím se může snadno o rychle získat nášivka s erbem, znakem a dalšími jemnými vzory. Taková nášivka se pak při výrobě vlajek snadno přišije/připevní na dané místo vlajky.

Při výrobě vlajek používáme pouze kvalitní materiály a každá vlajka je olemovaná, aby se kraje netřepily. U většiny vlajek je vytvořen pevný pásek, na kterém je připevněný buď polyesterový provázek nebo sponka, dle přání zákazníka. Vyrobená vlajka může také mít kanálek na protažení provázku nebo tyčky, kovová očka nebo háčky.

Výroba vlajek tradičně probíhá tak, že vyrobené vlajky jsou vlastně zrcadlový obraz. Díky tomu se po výrobě vlajek dá obrázek správně přečíst zepředu a zezadu je zrcadlově převrácený. Další možností, co si pro výrobu vlajky vybrat, je oboustranná vlajka, která se má správně otočený obrázek na obou stranách(ne jen na lícové). V takovém případě doporučujeme při výrobě vlajky vyžádat ještě jednu vrstvu mezi rub a líc, která bude bránit průniku světla mezi stranami vlajky.


Postupy při výrobě vlajek


flag manufacturing
 • SÍTOTISK

 • Sítotisk je oblíbená metoda, pro výrobu vlajek jako dělaná. Při výrobě vlajek se nejprve navrhnou síta pro každou barvu a naplánuje se pořadí tisku. V dalším kroku výroby vlajek se síta používají jako šablona pro tisk - vyrobenou vlajku potiskneme danou barvou.
 • Při této metodě se musí každá barva tisknout zvlášť. Po natištění se vlajka nechá uschnout a pak se natiskne další barva. Sítotisk je vhodný především pro výrobu větších vlajek bez složitějších obrázků.
banner maker
 1. DIGITÁLNÍ TISK

 2. Difitální tisk se při výrobě vlajek používá obzvlášť na složitější vzory, které by nebyly vhodné pro sítotisk. Digitální tiskařské stroje snadno potisknou vlajku požadovaným obrázkem bez nutnosti vytvářet síta pro každou jednotlivou barvu. Digitální tisk se využívá také pro menší objednávky, kde by se při výrobě vlajek nevyplatilo vytvářet síta.
flag making
 • Fixování barev

 • Pro výrobu vlajek je důležitým krokem fixace natištěného vzoru tak, abychom si mohli být jistí, že vaše vlajky budou mít stálou barevnost. I proto při výrobě vlajek vkládáme hotové výrobky do parní komory s vysokou teplotou, což zajistí, že pigmenty proniknou hluboko do látky a budou držet. Výroba vlajek u nás si zakládá na dlouhotrvajícím efektu jasných barev, které přitáhnou lidi k vaší reklamě.
flag supplier
 1. Omytí vlajek

 2. V tomto kroku výroby vlajek omýváme vlajky a bannery hydrosulfátem, abychom tak zaručili, že barvy nebudou blednout vlivem počasí nebo sluníčka. Můžete si být jistí, že při výrobě vlajek si dáváme záležet na důkladnosti a kvalitě výrobků.
flag banner production
 • Našití rourky nebo poutek

 • Je nám jasné, že vlajky budete potřebovat někam zavěsit. Proto při výrobě vlajek podle přání zákazníka našijeme na hotovou vlajku rourku, kterou můžete provléknout provaz nebo tyčku, nebo poutko či očko, za které vlajku pověsíte. Při výrobě vlajek se 100% držíme požadavků našich zákazníků, záleží jen na vás, jak budou vaše vlajky vypadat.
Flags Maker Steaguri personalizate Reklam Zaszlok Banderas Publicitarias Werbe Flaggen Banery Flagi Proizvodstvo Plagov