Muší křídla


Muší křídla

Zaujal Vás nápad použít vlajky jako součást Vaší reklamy, ale hledáte něco nového a originálního? Pak jsou tu pro Vás tzv. muší křídla. Muší křídla jsou nejnovějším trendem v reklamě. Jsou jednoduše uskladnitelné a zároveň výborně přenosné, takže muší křídla snadno vezmete s sebou třeba na veletrh.. Muší křídla zaručeně přitáhnou pozornost, obzvlášť pokud stojí ve skupince. Vaši budoucí zákazníci budou zaujati touto poutavou reklamou v podobě muších křídel.

Muší křídla jsou lehká, ohebná a velmi efektivní reklama. Často se používají i pro označení stánků na veletrhu nebo dokonce budov jako třeba sídlo společnosti. Muší křídla na sobě mohou mít třeba logo, slogan nebo obrázek. Zaručeně k sobě přitáhnou pozornost!

Naše společnost je potěšená, že Vám tuto skvělou reklamu může nabídnout. Muší křídla jsou velmi cenově výhodná a pokud k tomu ještě připočtete naše výrazné množstevní slevy, zjistíte, že se Vám velice vyplatí. S pomocí muších křídel zajistíte levně velice efektní reklamu.

Muší křídla dodáváme v mnoha různých tvarech a velikostech. Záleží jen na tom, jaká muší křídla se hodí konkrétně Vám do Vaší kampaně. Navíc k muším křídlům dodáváme různá ukotvovací zařízení. Zajišťujeme tak komplexní servis muších křídel - nebudete muset sami složitě shánět další doplňky.

Pokud Vás tato muší křídla zaujala - ozvěte se nám na našem emailu nebo telefonním čísle, která naleznete zde. Rádi Vám připravíme zcela nezávazně přesný propočet ceny podle Vašich požadavků a objednávaného množství.


Typy muších křídelMuší křídla prodej
Muší křídla na objednávku
Muší křídla na míru
Muší křídla objednat

Specifikace muších křídel

Materiál: Voděodolný polyester

Tisk: Plnobarevný

Standardni velikosti: 2m,3m, 4m, 5m (výška)

Tvary: Viz výše

Rám: 100% sklolaminát nebo hliník

Kontaktujte nás pro objednávku muších křídel nebo domluvu o nestandardních muších křídlech vyrobené speciálně na míru.

Flags Maker Steaguri personalizate Reklam Zaszlok Banderas Publicitarias Werbe Flaggen Banery Flagi Proizvodstvo Plagov