Státní vlajky


Na naší planetě nenajdeme zemi, která by neměla svoji státní vlajku. Státní vlajky jsou významný symbol, bez kterého se žádný stát nemůže obejít. Na veřejných i soukromých budovách se státní vlajky vyvěšují na oslavu mnoha významných dnů a událostí. Vyrábíme pro vás jakékoliv státní vlajky jako třeba vlajky USA, Jihoafrické republiky, Velké Británie, Švédska, Nizozemska a mnoha dalších. S jejich pomocí mohou lidé ukázat jakému týmu fandí, kteří jsou "naši".. Státní vlajky jsou vyhledávané nejvíc před velkými sportovními utkáními.

   Státní i firemní vlajky přímo vám na míru

Dodáváme však nejen státní vlajky, ale také firemní vlajky, které mohou skvěle sloužit k reklamním účelům. Na rozdíl od státních vlajek neukazují příslušnost k nějaké národnosti, ale ukazují hrdost na svoji společnost a to, že jste její součástí. Navíc firemní vlajky přitahují pozornost kolemjdoucích a fungují podobně jako třeba billboard.

Ať už vás zajímá dodávka státních vlajek ve velkém nebo třeba firemní vlajky na míru, naše společnost je pro vás vyrobí za výhodnou cenu a ve vysoké kvalitě. Dodáváme i nestandardní vlajky vyrobené přímo vám na míru. Neváhejte a ozvěte se nám! Rádi s vámi probereme detaily vaší objednávky.

   Státní vlajky - příklady naší práce

    Státní vlajky Státní vlajky na míru Státní vlajky ve velkém

Saténová státní vlajka JAR

Polyesterová státní vlajka
Velké Británie

Nylonová firemní vlajka


Specifikace státních vlajek

Materiál: 100% polyester, nylon nebo satén

Standardní velikosti: 5,1 x 7,6 cm; 7,6 x 12,7 cm; 10,2 x 15,2 cm; 15,2 x 22,9 cm; 20,3 x 30,5 cm; 30,5 x 45,7 cm

Tisk: Plnobarevný, jedno- nebo oboustranný

Pokud máte zájem o státní vlajky standardních velikostí, nebo byste chtěli domluvit výrobu státních vlajek nebo firemních vlajek na míru, kontaktujte nás!

Flags Maker Steaguri personalizate Reklam Zaszlok Banderas Publicitarias Werbe Flaggen Banery Flagi Proizvodstvo Plagov