Vlaječky


Pokud hledáte vhodný reklamní předmět, pak jsou pro Vás vlaječky jako stvořené. Jsou malé a tím pádem jednoduše skladné a přenosné. Můžete je rozdávat třeba na veletrzích, nebo jimi můžete ozdobit Váš stánek nebo třeba recepci v hotelu, která upozorní na Vaši firmu hosty. Možností je mnoho, stačí si jen vybrat ty pravé vlaječky a dobře je umístit.

Vlaječky jsou samy od sebe veselé a atraktivní, a tak dobře přitahují pozornost. Nemusíte si tedy dělat starosti, že si Vašich vlaječek nikdo nevšimne. Jsou totiž nepřehlédnutelné! Vlaječky Vám nabízí skvělou příležitost, jak zvýšit povědomí o Vaší firmě a Vašich produktech. Tak proč nechytit tuhle příležitost za pačesy?

Vlaječky Nabídka vlaječek Prodej vlaječek

Potištěné vlaječky

Vlaječky se samozřejmě dají použít i pro jiné účely než jen reklamu. Hodí se především na různé oslavy - narozeniny, svatby, večírky.. Na vlaječky se mohou nechat natisknout třeba fotky oslavence, přání štěstí nebo veselý obrázek. Možností je nepřeberně, záleží jen na Vaší představě toho, jak budou Vaše vlaječky vypadat.

Vlaječky jsou velmi lehké a snadno se nosí, takže je můžete mít i jako součást kampaně. Třeba politické kampaně vlaječky s oblibou používají. Vlaječky se hodí i na demonstrace nebo sportovní zápasy.

Na tisk vlaječek se mohou použít různé technologie. Výběr té nejvhodnější zpravidla záleží na tom, jakého výsledku chcete dosáhnout a jak velké množství vlaječek chcete natisknout. Podrobnosti o potisku vlaječek můžete najít zde. Pro informace a podrobnosti o cenách se nám ozvěte na našem kontaktu.

Vlaječky jsou skvělou barevnou dekorací, která přitáhne pozornost a zaujme. Ať už chystáte oslavu narozenin nebo promo akci na veletrhu nebo firemním večírku, vlaječky jsou správná volba. Naše vlaječky jsou plně omyvatelné, mohou být olemované, s očky nebo kanálkem na provázek, existuje nepřeberně možností, stačí si jen vybrat. Spokojenost našeho zákazníka je pro nás zásadní, proto můžete věřit, že Vám při výrobě vlaječek vyjdeme maximálně vstříct!

    Vlaječky na míru Vlaječky na objednávku Vlaječky zakázková výroba

Papírové vlaječky

Vinylové vlaječky

Trojúhelníkové vlaječky


Specifikace pro vlaječky

Vlaječky vyrábíme z papíru, 100% polyesteru, nylonu nebo vinylu. Pro vlaječky je možnost plnobarevného oboustranného tisku. Níže najdete standardní velikosti vlaječek, ale není problém se s námi domluvit i na atypických vlaječkách, stačí se nám ozvat na našem kontaktu.

10,2 x 15,2 cm, s 25cm dlouhou plastovou nebo dřevěnou tyčkou;

15,2 x 22,9 cm, s 30cm dlouhou plastovou nebo dřevěnou tyčkou;

20,3 x 30,5 cm, s 40cm dlouhou plastovou nebo dřevěnou tyčkou;

30,5 x 45,7 cm, s 60cm dlouhou plastovou nebo dřevěnou tyčkou.

Minimální objednávka je 1000 ks.

Pro informace o cenách, množstevních slevých a objednávkách vlaječek na míru nás kontaktujte.

Flags Maker Steaguri personalizate Reklam Zaszlok Banderas Publicitarias Werbe Flaggen Banery Flagi Proizvodstvo Plagov