UMĚLÉ VÁNOČNÍ STROMEČKY VÝROBCE

Umělé vánoční stromečky výrobce

Vánoční stromečky a jejich zdobení jsou nedílnou součástí oslav Vánoc. Chcete si vyzdobit prostory firmy a mít na Vánoce umělé vánoční stromečky přesně dle Vašich představ? Řešením jsou umělé vánoční stromečky přímo od výrobce. Naše firma nabízí umělé vánoční stromečky přímo od výrobce, tudíž za velice výhodné ceny. Výrobce Vám samozřejmě nabídnout mnohem větší výběr a možnosti pro umělé vánoční stromečky. Výrobce Vám může na zakázku vyrobit umělé vánoční stromečky v různých barvách a stylech či velikostech, tak aby přesně vyhovovali Vašim požadavkům. Pokud jste omezeni prostorem, v nabídce jsou také umělé vánoční stromečky nástěnné. Umělé vánoční stromečky od výrobce jsou též vhodné pro velkoodběratele, kterým můžeme nabídnout zajímavé množstevní slevy.

Umělé vánoční stromečky od výrobce

umělé vánoční stromečky

Tyto umělé vánoční stromečky jsou vyrobeny z kvalitního PVC. Umělé vánoční stromečky ve stylu umělé borovice jsou upevněny v kovovém stojánku, který je balen jednotlivě a je určen k opakovanému použití.
Položka č.: christmas_tree_001
Rozměry: výška 213 cm
Cena: 1699,-Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Malé umělé vánoční stromečky od výrobce

malé umělé vánoční stromečky od výrobceTyto malé umělé vánoční stromečky jsou vyrobený z nehořlavého PVC a jsou vyráběny ve stylu jedle. Malé umělé vánoční stromečky jsou dodávány s plastovým nebo kovovým stojánkem, který je zabalen zvlášť. Obrázek malé umělé vánoční stromečky je pouze ilustrativní a ozdoby nejsou zahrnuty v ceně.
Položka č.: christmas_tree_002
Rozměry: výška 76 cm
Cena: 899,- Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Dekorační umělé vánoční stromky od výrobce

Dekorační umělý vánoční stromeček od výrobceTyto umělé dekorační vánoční stromky výrobce vyrábí z nehořlavého PVC. Dekorační vánoční stromečky jsou od výrobce dodávány se zářícími žlutými světýlky a celý stromeček je upevněn v květináči.
Položka č.: christmas_tree_004
Rozměry: výška 121 cm
Cena: 1189,- Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

 

Sněhově bílé umělé vánoční stromečky od výrobce

sněhově bílé umělé vánoční stromečky od výrobceSněhově bílé umělé vánoční stromečky jsou od výrobce bílé popráškovány, což vytváří efekt sněhových vloček. Tyto vánoční stromečky jsou vyrobeny ve stylu borovice a jsou posety 250 bílým led světly.
Položka č.: christmas_tree_005
Rozměry: výška 213 cm
Cena: 2199,- Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Umělé vánoční stromečky s osvětlením od výrobce

umělé vánoční stromečky s osvětlením od výrobceUmělé vánoční stromečky mohou být od výrobce dodávány s osvětlením například s 450 světýlky. Umělé vánoční stromečky s osvětlením výrobce vyrábí z nehořlavého PVC. Součástí balení je je kovový stojan, který je balen zvlášť. Tyto umělé vánoční stromečky s osvětlením jsou vhodné pro vnitřní i venkovní užití.
Položka č.: christmas_tree_006
Rozměry: výška 213 cm
Cena: 2199,- Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Umělé vánoční stromečky s dekorací od výrobce

Umělé vánoční stromečky s dekorací od výrobce

Tyto umělé vánoční stromečky mohou být od výrobce ozdobené dekorací s podobě velkých červených květů vánoční hvězdy. Navíc může být od výrobce dodán se světýlky a vánoční stromečky jsou upevněny v květináči.
Položka č.: christmas_tree_007
Rozměry: výška 152cm
Cena: 1359,- Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Vysoké umělé vánoční stromečky od výrobce

vysoké umělé vánoční stromečky od výrobceTyto vysoké umělé vánoční stromečky jsou vyrobeny z nehořlavého PVC a mohou být od výrobce dodávány s LED světýlky a je vyroben ve stylu jedle. Vysoké umělé vánoční stromky jsou dodávány s kovovým stojanem, který je balen zvlášť. Umělé vánoční stromečky s LED osvětlením ušetří náklady na elektrickou energii.
Položka č.: christmas_tree_008
Rozměry: výška 228 cm
Cena: 2599,- Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Umělé vánoční stromečky s optickým vláknem od výrobce

Umělé vánoční stromečky s umělým vláknem od výrobce

Pro tyto umělé vánoční stromečky s optickým vláknem, které představuje borové šišky a bobule stromu. Umělé vánoční stromečky jsou vyrobeny se stovkami zářících LED světélek, které mají dlouhou životnost. Umělé vánoční stromečky jsou dodávány od výrobce s kovovým stojanem, který je balen zvlášť.
Položka č.: christmas_tree_009
Rozměry: výška 213cm
Cena: 2199,- Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Umělé vánoční stromečky na stůl přímo od výrobce

umělé vánoční stromečky na stůl

Tyto mini umělé vánoční stromečky jsou od výrobce vyrobeny, tak aby jejich velikost byla vhodná na stůl, poličku. Umělé vánoční stromečky na stůl výrobce nazdobí například zvonečkem, mašličkami s bílé tkaniny a jsou dodávané s dřevěným stojánkem.
Položka č.: christmas_tree_010
Rozměry: výška 30 cm
Cena: 899,- Kč/ks
Min. objednávka: 100ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Umělé vánoční stromečky s ozdobami od výrobce

umělé vánoční stromečky s ozdobami od výrobceTyto umělé vánoční stromečky s ozdobami jsou vyrobeny z nehořlavého PVC, mají stálou barvu a jsou velice stabilní a odolné vůči zničení.  Umělé vánoční stromečky může výrobce doplnit ozdobami a a mají velice kvalitní drátěnou konstrukci, takže Vám vydrží dlouhá léta.
Položka č.: christmas_tree_011
Rozměry: výška 90 cm
Cena: 1199,- Kč/ks
Min. objednávka: 50ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Umělé vánoční mini stromečky přímo od výrobce

umělé vánoční mini stromečky přímo od výrobce

Naše umělé vánoční mini stromečky jsou od výrobce dodávány s malými borovými šiškami a červenými mašličkami, dalšími dekorativním plastovým předměty a s plastovým podstavcem. Umělé vánoční mini stromečky od výrobce jsou ideální na vánoční stůl.
Položka č.: christmas_tree_012
Rozměry: výška 30 cm
Cena: 899,- Kč/ks
Min. objednávka: 100ks
Jiné množství? ZASLAT POPTÁVKU 

Umělé vánoční stromečky historie

V čase Vánoc, kdy zdobíme svá obydlí a vánoční stromečky je tento rituál už tradicí, která přetrvává již století.  Symbol – vánoční stromečky jsou často vysvětlovány jako christianizace pohanské tradice a rituál kolem zimního slunovratu, který zahrnoval použití stále zelených větví a adaptace pohanského uctívání stromu.

Zaujali Vás umělé vánoční stromečky a chcete si je nechat vyrobit přímo od výrobce? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, tvar, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service