VÁNOČNÍ REKLAMA NA ZAKÁZKU

Vánoční reklama na zakázku

Vánoční čas je skvělá příležitost, kdy může reklama na zakázku Vaší společnosti pomoci ke zviditelnění.  Vánoce jsou jako stvořené pro rozdávání reklamních předmětů a vánoční reklama na zakázku v podobě vánočních figurek, vánočních punčoch, vánočních přání a podobných Vaše zákazníky či obchodní partnery jistě potěší. Lidé mají v předvánočním shonu mnoho starostí a každá malá pozornost jako vánoční reklama na zakázku jim určitě připomene, že Vaše společnosti o ně stojí.

Vánoční reklama – vánoční čepice na zakázku

Vánoční reklama v podobě vánoční čepice na zakázku je velice populární reklamní předmět díky své cenové nenáročností. Vánoční čepice na zakázku mohou být v jakékoliv velikost, barvě a s potiskem loga či značky. Vánoční čepice na zakázku mohou být vyrobeny z různých materiálů.
Min. objednávka: 500ks
Cena: 29,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU 

vánoční reklama - vánoční čepice s potiskem na zakázku

vánoční reklama - vánoční čepice na zakázku s flitry

vánoční reklama - vánoční čepice s proužky na zakázku

 

 

 

 

vánoční reklama - vánoční čepice s logem na zakázkuvánoční reklama - vánoční čepice se santou na zakázkuvánoční reklama - vánoční čepice na zakázku

 

 

 

Vánoční reklama – vánoční punčochy na zakázku

Vánoční reklama v podobě vánoční punčochy na zakázku je pro Vaši společnost výbornou možností jak přitáhnout nové zákazníky. Když jim na začátku vánočního období rozdáte pár dárků v podobě vánoční punčochy na zakázku, bude Vaše vánoční reklama extrémně účinná. Vánoční punčochy mohou být na zakázku v jakékoliv velikosti, barvě s potiskem loga či značky.
Min. objednávka: 500ks
Cena: 39,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU 

vánoční reklama - vánoční punčochy na zakázku s potiskem

vánoční reklama - vánoční punčochy na zakázkuvánoční reklama - vánoční punčochy s logem na zakázku

 

 

 

 

***Některé vánoční punčochy máme skladem a Vy si je můžete objednat  ZDE***

Vánoční reklama – vánoční nápisy na zakázku

Nabízíme produkty z oblasti vánoční reklama jako například vánoční závěsné dekorace, vánoční nápisy. Vánoční reklama – vánoční nápisy na zakázku se jako dekorace v době Vánoc k výzdobě kanceláře, domu, vstupních hal.
Min. objednávka: 500ks
Cena: 59,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU 

vánoční reklama - vánoční nápisy na zakázkuvánoční reklama - vánoční dekorace na zakázkuvánoční reklama - vánoční dekorační nápisy

 Vánoční reklama – vánoční figurky na zakázku

Vánoční reklama v může mít podobu vánoční figurky, kterou pro Vás necháme vyrobit dle Vašeho návrhu. Vánoční reklama vánoční figurky mohou sloužit jako dekorace v kanceláři či doma. Dárek v podobě vánoční figurky na zakázku jistě potěší Vaše zákazníky i obchodní partnery. V době Vánoc jsou vánoční figurky velice oblíbené a my Vám nabízíme jejich výrobu na zakázku. Záleží jen na Vaší fantazii.
Min. objednávka: 500ks
Cena: 99,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU 

vánoční reklama - vánoční figurky santa na zakázku

 vánoční reklama - vánoční figurky sněhulák na zakázkuvánoční reklama - vánoční figurky - otec vánoc

 

 

 

Vánoční reklama – vánoční kostým Santa na zakázku

Vaše vánoční reklama může být na zakázku dokonce v podobě vánoční kostým Santa. vánoční reklama - vánoční kostým santa na zakázkuVánoční kostým Santa může být na zakázku pro muže, ale i ženy a děti. Nakupte si kostým Santy ve výborné kvalitě a za nízkou cenu. Na vánoční kostým Santa můžeme na zakázku nechat natisknout nebo vyšít firemní logo.
SPECIFIKACE:
1. Design pro vánoční kostým Santa lze přizpůsobit přání zákazníka
2. Můžeme vyšít nebo natisknout Vaše firemní logo přímo na kostým.
3. Vánoční kostým Santa zahrnuje čepici s vousy, kutnu a kalhoty.
Zaujala Vás vánoční reklama v podobě vánoční kostým Santa na zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

 

S naší pomocí už nebude vánoční reklama noční můrou. Pomůžeme Vám na zakázku vyrobit reklamní předměty a Vaše originální vánoční reklama jistě každého potěší. Nechte si vyrobit vánoční punčochy, čepice nebo třeba i kostým Santy a nechte je opatřit potiskem či výšivkou Vaší značky.

Zaujala Vás vánoční reklama na zakázku a chcete si jí nechat vyrobit o obdarovat své zákazníky či obchodní partnery? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, tvar, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service