VÁNOČNÍ SVÍČKY NA ZAKÁZKU

Vánoční svíčky na zakázku

Vánoční svíčky jsou při plánování Vánoc velmi důležité, protože ty pravé Vánoce si bez vánoční svíčky na zakázkunich dovedeme představit jen těžko. Vánoční svíčky a svíčky celkově má rád asi každý a jejich mihotavé jemné světlo nádherně dokresluje sváteční atmosféru. Proto se domníváme, že nechat si na zakázku vyrobit vánoční svíčky a obdarovat jimi své zákazníky či obchodní partnery je trefa do černého. Vánoční svíčky mohou být na zakázku vyrobeny v široké škále typů, tvaru a barev. Dnes si v sobě i přes obrovskou škálu typů a tvarů svíček stále neseme jejich základní poselství – jsou pro nás symbolem světla a tepla, malým domovem, který si s sebou můžeme vzít kamkoliv. Nechte si vyrobit vánoční svíčky na zakázku s věnujte dárek, který potěší svým obchodním partnerům na vánočním veletrhu, svým odběratelům jako poděkování nebo zákazníkům.

Vánoční svíčky tvary a barvy na zakázku

vánoční svíčky na zakázku tvary a barvy

Vánoční svíčky na zakázku mohou mít jakékoliv tvary a barvy. Můžete si nechat vyrobit vánoční svíčky na zakázku, kdy tvary a barvy budou mít například Vašeho firemního loga. Můžete též zvolit klasické tvary a barvy a věnovat několik svíček v dárkovém balení na zakázku.
Min. objednávka: 200ks
Cena: 22.90,- Kč/ks
Zaujala Vás výroba vánoční svíčky na zakázku a máte zájem si nechat vánoční svíčky nechat vyrobit?
ZASLAT POPTÁVKU 

 Vánoční svíčky figurky na zakázku

vánoční svíčky figurky na zakázkuVánoce a vánoční svíčky jsou dvě věci, které si bez sebe nedokážeme představit. Na Vánoce kupuje klasické svíčky nebo svíčky ve tvaru figurky každý a zdobí s nimi sváteční stůl, adventní věnce nebo je dává do oken. Vánoční svíčky figurky na zakázku jsou tedy perfektním dárkem pro své zákazníky či obchodní partnery.
Min. objednávka: 200ks
Cena: 2.90,- Kč/ks
Zaujala Vás výroba vánoční svíčky ve tvaru figurky na zakázku a máte zájem si nechat vánoční svíčky nechat vyrobit? ZASLAT POPTÁVKU 

Aromatizované vánoční svíčky na zakázku

aromatizované vánoční svíčky na zakázku

Vánoční svíčky na zakázku aromatizované jsou dalším perfektním dárkem, který na Vánoce potěší. Tyto aromatizované svíčky mohou být na zakázku umístěny v dekorativním obalu a zároveň sloužit jako pěkná a vkusná dekorace bytu či kanceláře. Aromatizované vánoční svíčky díky vůni na zakázku dodají tu pravou vánoční atmosféru.
Min. objednávka: 200ks
Cena: 26.90,- Kč/ks
Zaujala Vás výroba aromatizované vánoční svíčky na zakázku a máte zájem si nechat vánoční svíčky nechat vyrobit? ZASLAT POPTÁVKU 

Dekorativní vánoční svíčky na zakázku

dekorativní vánoční svíčky na zakázkuTyto dekorativní vánoční svíčky jsou velice oblíbené kvůli svému umístění ve skleněném ozdobném pohárku. Dekorativní vánoční svíčky mohou být na zakázku jakéhokoliv designu. Vánoční svíčky na zakázku mohou mít díky svému pestrému designu dekorativní účel.
Min. objednávka: 200ks
Cena: 29.90,- Kč/ks
Zaujala Vás výroba dekorativní vánoční svíčky na zakázku a máte zájem si nechat vánoční svíčky nechat vyrobit? ZASLAT POPTÁVKU 

Vánoční svíčky na zakázku

vánoční svíčky sněhulák na zakázkuTyto vánoční svíčky na zakázku jsou skvělým doplňkem pro jakoukoliv kancelář nebo domov. Vánoční svíčky na zakázku dodají radost a slavnostní náladu, která vydrží velmi dlouhou dobu. Vánoční svíčky na zakázku ve tvaru sněhuláka jsou skvělou dekorací.
Min. objednávka: 200ks
Cena: 29,- Kč/ks
Zaujala Vás výroba dekorativní vánoční svíčky na zakázku a máte zájem si nechat vánoční svíčky nechat vyrobit? ZASLAT POPTÁVKU 

 

Vánoční svíčky na zakázku umístění a bezpečnost

Vánoční svíčky můžete použít jako dekoraci ve velkém, jen je třeba dbát na bezpečnost a na jejich umístění – mělo by být stylové a zároveň bezpečné. Vánoční svíčky na zakázku by měly být vždy ve svícíncích nebo na nehořlavých podložkách. Pokaždé je nutné zkontrolovat, že nad nimi nevisí nic, co by mohlo začít hořet. Skvělým nápadem je zkombinování barevných a jednoduchých světlých vánočních svíček, což vytvoří zajímavý efekt.

Vánoční svíčky na zakázku historie

Zatímco dnes se svíčky používají spíš jako dekorace stolu nebo třeba okna, ve viktoriánském období v Anglii byly vánoční svíčky využívány především na ozdobení vánočního stromečku. Pokud se podíváme ještě hlouběji do minulosti, zjistíme, že už staří Římané při Saturnáliích svíčkami uctívali své hosty i boha Saturna. Pohané používali svíčky při oslavách zimního slunovratu jako symbol světla a nového začátku. Křesťané pak často dávali svíčku do okna, aby pomohli ukázat cestu koledníkům. V Evropě se používání svíček v minulosti uchytilo a jsou stále velmi oblíbené. Křesťanská tradice vánočních svíček stále pokračuje, i když se mnohé změnilo. Od jednoduchých svíček jsme se dostali až k mnoha různým tvarům a designům a výrobci vánočních svíček dnes umí vyrobit opravdu nádherné umělecké kusy. Vánoční svíčky můžete někomu dát jako dárek nebo použít jako ozdobu. Křesťané je dnes používají při modlitbě a mši.

Zaujala Vás výroba vánoční svíčky na zakázku a chcete si je nechat vyrobit o obdarovat své zákazníky či obchodní partnery? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, materiál, tvar, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service