KAPESNÍKY V KRABIČCE S POTISKEM NA ZAKÁZKU

Nabízíme reklamní kapesníky v krabičce s potiskem na zakázku

Reklamní předmět kapesníky v krabičce se hodí jako dárek při každé příležitosti. Navíc kapesníky v krabičce na míru s potiskemkapesníky v krabičce s potiskem jsou velice efektním a praktickým nástrojem pro propagaci firmy v jakémkoliv odvětví. Kapesníky v krabičce totiž používá denně skoro každý ať už doma, v práci, hotelovém pokoji a na spoustě dalších míst jistě přítomnost toho reklamního předmětu každý ocení. Kapesníky v krabičce Vám na zakázku vyrobíme dle Vašeho návrhu a opatříme potiskem jako je je logo firmy, značka, reklamní slogan, obrázek. Záleží jen na Vás. Kapesníky v krabičce s vlastním potiskem na zakázku patří mezi reklamní předměty, u kterých dochází k perfektní kombinaci účinnosti reklamy s funkčností a praktičností. Kapesníky v krabičce poskytují dostatečně velkou plochu a Vy je tak můžete nechat opatřit jakýmkoliv potiskem a navíc za minimální náklady.

Nabízíme krabičky různých tvarů a velikostí, potisk a náplně různých druhů, abychom byli schopni vyhovět individuálním požadavkům jednotlivých klientů. Níže Vám představíme některé z realizací. Máte jinou představu Vaší krabičce na reklamní kapesníky? Neváhejte nás kontaktovat.

Kapesníky v krabičce kostka s potiskem na zakázku

Kapesníky v krabičce kostka s potiskem na zakázkuKapesníky v této krabičce ve tvaru kostka jsou na zakázku vyrobeny ze 100%. celulózy. Darujte svým zákazníků praktické kapesníky v krabičce s vlastním potiskem na zakázku. Vaše logo, značka či produkt se tak jednoduše dostane do domácností a Vy můžete získat další zákazníky.
Minimální obj.: 1000 ks
Rozměry: 10 x 10 x 10 cm (na zakázku)
Potisk: na zakázku
Balení: 80 ks v kartonu
                                                               CenaZASLAT POPTÁVKU

Kapesníky v originální krabičce na zakázku

Kapesníky v originální krabičce na zakázkuDarujte kapesníky v originální krabičce, které pro Vás na zakázku vyrobíme. Nechte ji opatřit potiskem a získejte praktický reklamní předmět za výhodnou cenu. Kapesníky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Zvyšte povědomí o své značce pomocí předmětu kapesníky v krabičce na zakázku.
Minimální obj.: 1000 ks
Rozměry: 10 x 10 x 10 cm (na zakázku)
Potisk: na zakázku
Balení: 80 ks v kartonu
CenaZASLAT POPTÁVKU

 

Kapesníky v reklamní krabičce s potiskem zakázku

Kapesníky v reklamní krabičce s potiskem zakázkuKapesníky v unikátní barevné reklamní krabičce s potiskem na zakázku. Věnujte svým zákazníkům, obchodním partnerům nebo klientům praktický reklamní dárek a propagujte svou značku pomocí předmětu reklamní kapesníky v krabičce s potiskem.
Minimální obj.: 1000 ks
Rozměry: 15.2 x 11.7 x 13 cm (na zakázku)
Potisk: na zakázku
Balení: 80 ks v kartonu
                                                               CenaZASLAT POPTÁVKU

Kapesníky v krabičce s logem na zakázku

Kapesníky v krabičce s logem na zakázkuOriginální kapesníky v krabičce ve tvaru knihy mohou být na zakázku potištěny logem nebo jakýmkoliv potiskem. Tyto kapesníky v krabičce s logem jsou zároveň i dekorací. Kapesníky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Napadá Vás jiný originální design pro Vaše kapesníky v krabičce? Na zakázku necháme vyrobit kapesníky v krabičce na míru.
Minimální obj.: 1000 ks
Rozměry: 23.5 x 13.5 x 6.8 cm (na zakázku)
Potisk: na zakázku
Balení: 80 ks v kartonu
CenaZASLAT POPTÁVKU

Standardní reklamní kapesníky v krabičce s potiskem

Standardní reklamní kapesníky v krabičce s potiskemReklamní kapesníky v krabičce standardní velikosti na zakázku opatříme potiskem podle Vašeho přání. Reklamní kapesníky v krabičce mají univerzální využití ve všech odvětvích, a proto jsou perfektní reklamní předmět. Kapesníky jsou vyrobeny ze 100% celulózy
Minimální obj.: 1000 ks
Rozměry: 21 x 11 cm (na zakázku)
Potisk: na zakázku
Balení: 100, 150, 200 ks v kartonu
CenaZASLAT POPTÁVKU

Kapesníky v plnící krabičce s potiskem na zakázku

Kapesníky v plnící krabičce s potiskem na zakázkuKapesníky v odolné plnící krabičce, kterou Vám necháme na zakázku opatřit potiskem. Kapesníky v této krabičce mohou být po vypotřebování  opět opakovaně doplněny a Váš reklamní předmět má tak delší životnost a šetří životní prostředí.
Minimální obj.: 1000 ks
Rozměry: 23 x 11 cm
Potisk: na zakázku (na zakázku)
Balení: 100, 150, 200 ks v kartonu
CenaZASLAT POPTÁVKU

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní kapesníky v krabičce a potiskem zakázku? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service