REKLAMNÍ KAPESNÍČKY S POTISKEM

Reklamní kapesníčky s potiskem jako reklamní dárek

Malé reklamní kapesníčky s Vaším vlastním potiskem jsou perfektní praktický reklamní předmět, který má široké využití. Reklamní kapesníčky Vaši zákazníci či obchodní partneři ocení každý den. Reklamní kapesníčky s potiskem se hodí do kanceláře, banky, nemocnice, restaurace, firemní večírky či sportovní akce. Nechte si reklamní kapesníčky opatřit vlastním potiskem, například logem firmy, značkou, názvem propagační akce či jiným sdělením a získejte reklamní předmět k efektivní propagaci.

Reklamní kapesníčky s potiskem nabídka

Prohlédněte si naší níže uvedenou nabídku a kontaktujte nás ještě dnes pro cenovou nabídku. Reklamní kapesníčky s papírové krabičce, balené po jednom kuse a více kusech a další druhy. Máte jinou představu o svém produktu papírové ubrousky s potiskem?Kontaktujte nás s cenovou poptávkou.

Reklamní kapesníčky v papírové krabičce s potiskem

Reklamní kapesníčky v papírové krabičce s potiskemReklamní malé kapesníčky v papírové krabičce, kterou můžete nechat opatřit potiskem. Kapesníky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Zvyšte povědomí o značce a použijte k tomu reklamní kapesníky v krabičce s potiskem.
Min. objednávka: 1000 ks
Rozměry kapesníčku: 21 x 21 cm, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Rozměry balení: 12 x 6 x 2.7 cm, 36g
Počet v balení: +/-10 ks
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

 

Dárkové kapesníčky s potiskem

Dárkové kapesníčky s potiskemDárkové kapesníčky s potiskem dle Vašeho návrhu. Dárkové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy.  Kapesníčky s potiskem v jakékoliv barvě a designu, například Vašeho loga, značky pomohou zvýšit povědomí o Vaší značce.
Min. objednávka: 1000 ks
Rozměry kapesníčku: 21 x 21  cm, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Rozměry balení: 10 x 5 x 2.5 cm
Počet v balení: 10 ks
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

 

Klasické reklamní kapesníčky s potiskem

Klasické reklamní kapesníčky s potiskemKlasické reklamní kapesníčky v balení po 10 kusech. Tyto reklamní kapesníčky mohou být vyrobeny ze 100% celulózy nebo recyklovaného papíru. Reklamní kapesníčky s potiskem Vašeho loga, produktu nebo propagační akce jsou perfektním reklamním předmětem.
Min. objednávka: 1000 ks
Rozměry kapesníčku: 21 x 21  cm, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Rozměry balení: 11 x 5.5 x 2.5 cm
Počet v balení: 10 ks (baleno po 10 ks)
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

 

Reklamní kapesníčky ve dvojitém balení s potiskem

Reklamní kapesníčky ve dvojitém balení s potiskemKapesníčky ve dvojitém balení mají velký prostor pro potisk. Dvojité balení může být v lesklém nebo matném provedení a můžete jej opatřit vlastním potiskem na vnější i vnitřní straně. Reklamní kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy.
Min. objednávka: 1000 ks
Rozměry kapesníčku: 20 x 20  cm, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Rozměry balení: 11.5 x 7.5 x 2.5 cm
Počet v balení: 2 x 5 ks
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

 

Reklamní kapesníčky s potiskem jednotlivě balené

Reklamní kapesníčky s potiskem jednotlivě balenéReklamní kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Potiskněte je svým logem, sloganem nebo jakýmkoliv designem a propagujte svou firmu. Kluby, restaurace, barvy, kanceláře, hotely. Tady všude najdou uplatnění reklamní kapesníčky balené jednotlivě.
Min. objednávka: 5000 ks
Rozměry kapesníčku: 20 x 20  cm, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Rozměry balení: 10 x 5 cm (nebo na zakázku)
Počet v balení: 1 ks
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat vyrobit vlastní reklamní kapesníčky emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service