VLHČENÉ KAPESNÍKY NA ZAKÁZKU

Vlhčené reklamní kapesníky na zakázku

Reklamní vlhčené kapesníky na zakázku jsou užitečný reklamní předmět, který využijete reklamní vlhčené kapesníky na zakázkupro své klienty, ať už jste restaurace, hotel, letecká společnost nebo softwarová firma. Vlhčené kapesníky pro Vás vyrobíme na zakázku v jakékoliv velikosti, s potiskem Vašeho loga, značky, sloganu či jiného sdělení. Vlhčené kapesníky se využívají k dezinfekci rukou, osvěžení obličeje, při rýmě a nachlazení nebo pro děti. Vlhčené kapesníky lze na zakázku vyrobit v různých baleních, a to samostatně po jednom kuse, kapesní po více kusech nebo velká balení po více než 10 kusech.

Vlhčené reklamní kapesníky na zakázku nabídka

Níže Vám představíme možnosti, které nabízí reklamní vlhčené kapesníky na zakázku. Máte jinou představu o svém produktu vlhčené kapesníky? Kontaktujte nás s cenovou poptávkou.

Vlhčené kapesníky na zakázku jednotlivě balené

Vlhčené kapesníky na zakázku jednotlivě balenéVlhčené kapesníky jsou na zakázku jednotlivě balené. Obal na vlhčené kapesníky nechte potisknout na zakázku a získejte praktický reklamní předmět, který se hodí při každé příležitosti. Vlhčené kapesníky jsou vyrobeny z materiálu spunlace a mají široké využití – dezinfekční, osvěžující, parfémované, repelentní.
Min. objednávka: 5000 ks
Materiál: spunlace
Rozměry kapesníku: na zakázku
Rozměry balení: 10 x 7 cm nebo na zakázku
Počet v balení: 1 ks
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

 Reklamní vlhčené kapesníky s potiskem na zakázku

Reklamní vlhčené kapesníky s potiskem na zakázku

Reklamní vlhčené kapesníky jsou vyrobeny z viskózy a polyesteru a jsou měkké a příjemné. Reklamní vlhčené kapesníky v tomto balení můžete nechat na zakázku opatřit potiskem dle vlastního návrhu. Získáte tak praktický reklamní předmět, který má široké využití. Vlhčené kapesníky mohou být na zakázku antibakteriální, čistící, osvěžující, dezinfekční, repelentní v pěkném obalu s Vaším logem. Reklamní vlhčené kapesníky s potiskem pro efektivní propagaci značky.

Min. objednávka: 1000 ks
Materiál: viskóza a polyester
Rozměry kapesníku:  21 x 21 cm, složené 10 x 5.5 cm nebo na zakázku
Rozměry balení: 13 x 5.5x 1.5 cm nebo na zakázku
Počet v balení: 5 / 10 ks v balení; třívrstvé nebo na zakázku
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Vlhčené kapesníky na zakázku s logem

Vlhčené kapesníky na zakázku s logem

Tyto vlhčené kapesníky můžete na zakázku nechat potisknout logem Vaší firmy, značky nebo jiným reklamním sdělením. Vlhčené kapesníky jsou vyrobeny z materiálu spunlace, což je kvalitní a odolná netkaná tkanina, která je hojně využívána v mnoha odvětvích jako je zdravotnictví nebo spotřební průmysl. Tento materiál může být napuštěn přípravkem na Vaše přání a Vy tak získáte reklamní vlhčené kapesníky přesně pro Vaše účely.


Min. objednávka:
 1000 ks
Materiál: spunlace
Rozměry kapesníku:  15 x 20 cm nebo na zakázku
Rozměry balení: na zakázku
Počet v balení: na zakázku
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat na zakázku vyrobit reklamní vlhčené kapsníky na zakázku s vlastním potiskem a efektivně se prezentovat?  Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service