PAPÍROVÉ UBROUSKY S POTISKEM

Reklamní papírové ubrousky s potiskem

Reklamní papírové ubrousky s potiskemDalším a velice oblíbeným produktem, který nabízíme, jsou papírové ubrousky s potiskem. Tento produkt patří mezi jeden z nejprodávanějších. Papírové ubrousky s potiskem nabízí velký prostor pro Vaši reklamu a Vy tak můžete papírové ubrousky opatřit potiskem loga, značkou, obrázkem či jiným sdělením. Papírové ubrousky s Vaším potiskem pak můžete využít k propagaci v restauracích, barech, hotelech, při společenských akcích a dalších příležitostech. Papírové ubrousky mohou nést Vaše logo, značku nebo jakoukoliv grafiku.  Mohou být opatřeny potiskem z jedné nebo obou stran. Vaše sdělení pak snad distribuujete k Vašim zákazníkům a také novým potencionálním zákazníkům. Papírové ubrousky s potiskem jsou dostupné v jakémkoliv množství, designu, velikosti či barvě.

Papírové reklamní ubrousky s potiskem nabídka

Níže se nachází nabídka s možnostmi, které papírové reklamní ubrousky s potiskem poskytují.  Máte jinou představu o svém produktu papírové ubrousky s potiskem? Kontaktujte nás s cenovou poptávkou.

Papírové ubrousky ve tvaru na zakázku a s potiskem

Papírové ubrousky ve tvaru na zakázku a s potiskemPapírové ubrousky ve tvaru trička jsou vyrobené na zakázku. Ubrousky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Tyto papírové ubrousky jsou perfektní pro potisk a jsou velice efektní. Mohou být například na téma fotbal, hokej, basketbal. Originální ubrousky s potiskem pro propagaci Vašeho sportovního týmu, klubu originálním způsobem.
Min. objednávka: 100.000 ks
Rozměry ubrousku: 33 x 33 cm, 40 x 40 cm  nebo na zakázku, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Reklamní papírové ubrousky s potiskem

Reklamní papírové ubrousky s potiskem na zakázkuTyto reklamní papírové ubrousky s originální potiskem jsou ideální pro významné společenské akce jako jsou svatby, oslavy svátků, firemní večírky či silvestrovské oslavy. Ubrousky jsou vyrobeny ze 100% celulózy a mohou být opatřeny potiskem dle Vašeho zadání a to ve všech barvách.
Min. objednávka: 100.000 ks
Rozměry ubrousku: 33 x 33 cm, 40 x 40 cm  nebo na zakázku, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Propagační papírové ubrousky s potiskem

Propagační papírové ubrousky s potiskemTyto jednoduché propagační papírové ubrousky snadno opatříte potiskem loga Vaší firmy, restaurace, baru, klubu, hotelu a získáte tak propagační předmět, kterým se budete zároveň skvěle prezentovat. Využijete je také pro firemní večírky či propagační akce. Ubrousky jsou vyrobeny z prvotřídní 100% celulózy. Propagační papírové ubrousky jsou k dispozici ve velikostech, barvách a s potiskem na zakázku.
Mi. objednávka: 100.000 ks
Rozměry ubrousku: 33 x 33 cm, 40 x 40 cm  nebo na zakázku, 2-vrstvé, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Balení: 250 ks v balení
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Malé sváteční papírové ubrousky s potiskem

Malé sváteční papírové ubrousky s potiskemMalé sváteční papírové ubrousky můžete opatřit vlastním potiskem a získáte tak nádherný sváteční dárek pro své zaměstnance, klienty či obchodní partnery. Malé sváteční papírové ubrousky se mohou být různého designu a Vy tak získáte reklamní dárek k Velikonocům, Vánocům. Ubrousky jsou vyrobeny z prvotřídní 100% celulózy.
Min. objednávka: 100.000 ks
Rozměry ubrousku: 21 x 21 cm nebo na zakázku, 3-vrstvé, 4-vrstvé
Balení: 10 ks v balení
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Plnobarevné papírové ubrousky s vlastním potiskem

Plnobarevné papírové ubrousky s vlastním potiskemOživte stůl svých zákazníků či klientů a darujte jim plnobarevné papírové ubrousky s vlastním potiskem. Na ubrousky umístěte své logo, značku či reklamní sdělení a zvyšte povědomí o své značce. Plnobarevné ubrousky s potiskem ideální pro restaurace, bary, kavárny. Ubrousky jsou vyrobeny z prvotřídní 100% celulózy.
Min. objednávka: 100.000 ks
Rozměry ubrousku: 24 x 24 cm nebo na zakázku,  3-vrstvé, 4-vrstvé
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Reklamní papírové ubrousky s logem

Papírové ubrousky s logem

Reklamní papírové ubrousky s logem jsou neodmyslitelnou součástí každé dobré restaurace, baru, hotelu či klubu. Nechte si vyrobit reklamní papírové ubrousky s vlastním logem a zařaďte se mezi podniky, které se umí prezentovat. Papírové ubrousky jsou dostupné v jakékoliv barvě a velikosti. Papírové ubrousky s logem jsou vhodné i jako pozornost pro své zákazníky či obchodní partnery. Ubrousky jsou vyrobeny z prvotřídní 100% celulózy.
Min. objednávka: 100.000 ks
Rozměry ubrousku: 25 x 25, 33 x 33, 40 x 40 cm dvouvrstvé nebo třívrstvé (nebo velikost na zakázku)
Potisk: na zakázku
CenaZASLAT POPTÁVKU

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat na zakázku vyrobit reklamní papírové ubrousky s vlastním potiskem a efektivně se prezentovat?  Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service